LUFTGEVÆR, Diana, model 22.

LUFTGEVÆR, Diana, model 22.
978094. LUFTGEVÆR, Diana, model 22.

Længde ca 90 cm.

Brugsslitage, slid, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 90 cm.

Antal besøg: 2.887