SPEJL med TRYMÅ, 20. århundrede.

97762. SPEJL med TRYMÅ, 20. århundrede.

Forgyldt.
Spejl. Højde 143 cm.
Trymå med marmorplade. Længde 53, højde 59 cm.

Farvetab, kronen med farvetab, trymån lidt ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.
Spejl. Højde 143 cm.

Antal besøg: 1.291