FREMÆRKEHÆFTER, ÅRSSÆT OG FØRSTEDAGSBREV.

973733. FREMÆRKEHÆFTER, ÅRSSÆT OG FØRSTEDAGSBREV.

Sverige, for det meste ustemplet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 782