Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
PAUL RAVNVIG. Stilleben med roser, olie på lærred, signeret.
973374. PAUL RAVNVIG. Stilleben med roser, olie på lærred, signeret.
ca 55x73 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 55x73 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
975