VAS, glas, Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

97260. VAS, glas, Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

Signeret Kosta 48124 Tinbäck, højde 14 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.790