ASKEBAK, glas, Orrefors, Lars Hellsten, sign.

972559. ASKEBAK, glas, Orrefors, Lars Hellsten, sign.

På det bredeste, omkring 20 cm.

Brugsslitage, lidt ridsende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, lidt ridsende.

Antal besøg: 4.015