BED, bambus, anden halvdel af det 20. århundrede.

972469. BED, bambus, anden halvdel af det 20. århundrede.

Madras medfølger 200x86 cm, højde 42 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 272