LEGETØJSLÅS, grønlakeret metal, producent mangler.

97238. LEGETØJSLÅS, grønlakeret metal, producent mangler.

længde 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.215