KISTA, renæssancestil, 20. århundrede.

97224. KISTA, renæssancestil, 20. århundrede.

Egetræ. Rektangulær form. Udskåret indretning. Længde 140, bredde 57, højde 54 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.264