PER LINDECRANTZ. Olie på Panel, signeret PL.

97222. PER LINDECRANTZ. Olie på Panel, signeret PL.

Sammensætning, 46 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning, 46 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.827