SOFA, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

97182. SOFA, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

Udskåret dekoration på svungne ben. Hvidt betræk. Længde 160 cm.

Slitage, polstring med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 764