MANDOLIN, Carlo Crispi, Napoli.

971241. MANDOLIN, Carlo Crispi, Napoli.

Længde ca 60 cm.

Brugsslitage. Revner. Der mangler strenge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 60 cm.

Antal besøg: 1.694