STEREO, Beosystem 5500 og gulvhøjttalere.

97072. STEREO, Beosystem 5500 og gulvhøjttalere.

Højde på højttalere 149 cm.
Børstet stål og plast.
instruktionsbøger og kabler medfølger.

Slitage/ridser, stødmærker på højttalere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde på højttalere 149 cm.
Børstet stål og plast.

Antal besøg: 3.262