SIXTEN LUNDBOHM. Olie på lærred, signeret.

970097. SIXTEN LUNDBOHM. Olie på lærred, signeret.

Ca. 73x92 cm.

Alvorligt farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 73x92 cm.

Alvorligt farvetab.

Antal besøg: 1.053