INTERNTELEFON, LM Ericsson, begyndelsen af det 20. århundrede.

968984. INTERNTELEFON, LM Ericsson, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 21, bredde 14, højde 28 cm.

Brug/aldersslitage. Ikke funktionstestet/ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 927