GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.

GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.
968448. GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.

Ishockey.. Model til forside af Åsa-Nisse. 29x32 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Gummesson (1928–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Gummesson (1928–2012)

Antal besøg: 1.619