OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jagt motiv. Akvareller, 3 stk, usigneret.

96711. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Jagt motiv. Akvareller, 3 stk, usigneret.

Motiverne måler ca 17 x 11,5 cm hver.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 916