NIVEAUREGULATOR, GUSTAV BECKER.

966127. NIVEAUREGULATOR, GUSTAV BECKER.

Udskåret dekoration med kvindefigurer på dør. Samlet højde 123 cm Simpel lod.

Slitage, revner i træ på dør. Krone udskiftet, knopper mangler Virkede ved katalogisering, funktionsgaranti ydes ikke.
Vrede eksisterer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vrede eksisterer.

Antal besøg: 1.161