HELGA NORMANN (Norge). Olie på Panel, signeret.

96602. HELGA NORMANN (Norge). Olie på Panel, signeret.

Vase med blomster. 26 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.803