SIGVARD BERNADOTTE. Tegning, signeret og dateret -82.

96522. SIGVARD BERNADOTTE. Tegning, signeret og dateret -82.

Motiver med figurer og søjler. Motivets størrelse er 25 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 804