INGVAR HILDINGSSON. Taburet, birk, signeret IH.

964867. INGVAR HILDINGSSON. Taburet, birk, signeret IH.

Højde 37, sædediameter 24,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 5.214