UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

96452. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Todelt vitrineskab. Top med to glashylder. Sokkel med to skabe og to skuffer. Længde 140 cm, bredde 41 cm, højde c 195 cm.

Brugsslitage. Ridser og mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 948