963608. SPISESUMSGRUPPEN, 9 dele, eg, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.
Bord, 6 stole, 2 lænestole, 1 indsats.
Bordlængde 154, bredde 115, højde 77 cm.
Indsatsplade 50 cm.
Pletter på skive og polstring samt mærker og slitage. Slip mellem bordhalvdelene.