SPISEMØBLER 5 dele slutningen af det 20. århundrede.

96306. SPISEMØBLER 5 dele slutningen af det 20. århundrede.

Type Carpati eg / grøn plys. Rundt bord med 2 borde. Diameter 120 cm.

Skiven med enkelte pletter/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 908