VIOLIN, mærket "Conservatory violin".

961748. VIOLIN, mærket "Conservatory violin".

Umarkeret. Længde ca 56 cm.

Brugsslitage. Ridser, mærker, revner. Strip mangler, dele løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Umarkeret. Længde ca 56 cm.

Antal besøg: 2.381