KAREL APPEL. Farvelitografi.

KAREL APPEL. Farvelitografi.
959720. KAREL APPEL. Farvelitografi.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 84/100 ex. 50x64 cm.

Nederste kant med trykmærker i papiret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 408