Kommode, Rokoko, anden halvdel af det 18. århundrede.

95841. Kommode, Rokoko, anden halvdel af det 18. århundrede.

Fineret i elm og elmerod. 3 skuffer. Messing beslag. Længde 112 cm, bredde 50 cm, højde 78 cm.

Renoveret. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Renoveret. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.803