PIA ANDERSEN. Farvelitografi, signeret 1999.

956257. PIA ANDERSEN. Farvelitografi, signeret 1999.

Billedstørrelse ca 28 x 20 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 636