LÆNESTOLE/STOLE, 4 stk, bondrococo.

955097. LÆNESTOLE/STOLE, 4 stk, bondrococo.

4 stole Totalhøjde ca 92 cm Total bredde ca 44 cm Ryghøjde ca 51 cm Rygbredde ca 36 cm Sædehøjde ca 45 cm Sædebredde ca 40 cm Sædedybde ca 40 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.896