PIETRO DALLA-SANTA. Akvarel, signeret.

95482. PIETRO DALLA-SANTA. Akvarel, signeret.

"Marinaen Västervik en markedsdag", 50 x 34 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.877