ANDERS ZORN. Radering, "buste".

954255. ANDERS ZORN. Radering, "buste".

Dateret i trykket 1916, signeret Zorn, 24,7x17,9 cm Totalmål 46x34 cm.

Mindre Overfladeslitage, lidt pletter.

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besøg: 1.121