TABEL "SUPERELLIPS", Bruno Mathsson og Piet Hein.

950749. TABEL "SUPERELLIPS", Bruno Mathsson og Piet Hein.

Bestil. Oval tallerken 150 x 90 cm, højde 63 cm. Fremstillet af Mathsson International under licens fra Fritz Hansen. Mærket.

Brugsslitage, pletter, ridser (delvist dybe).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.572