BAJONET, for gendarmer, Congo.

949566. BAJONET, for gendarmer, Congo.

Samlet længde inklusiv kar 38 cm. Stemplet 7325.
Kar med signatur Kaminaville.

Overfladeslitage på kar.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kar med signatur Kaminaville.

Overfladeslitage på kar.

Antal besøg: 1.259