DAVID HOWELL (B.1939). MORGENØVELSE.

949047. DAVID HOWELL (B.1939). MORGENØVELSE.

Akvarel forhøjet med hvid Signeret nederst til venstre, signeret, betitlet og nummereret 378 til kunstnerens label verso 22,5 x 41 cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme. Ser ud til at være i original stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 1.456