DAVID HOWELL (B.1939). NED TIL STARTEN.

949043. DAVID HOWELL (B.1939). NED TIL STARTEN.

Olie på lærred Signeret og dateret 90 nederst til venstre, signeret og indskrevet verso, med titlen til kunstnerens label verso 25 x 35,5 cm.

Let overfladesnavs overalt. Fremstår ellers i original stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 1.671