HÖGANÄSKRUKOR, 2 stk 1900-tallet.

94894. HÖGANÄSKRUKOR, 2 stk 1900-tallet.

20-liters lige-stemplet, med drejeligt design. NB, samt den sædvanlige 5-liter.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.242