94889. Sæt ART, (3), herunder Karl Örbo.
KARL ÖRBO. Blyantstegning. Signeret og dateret 36. 30x22,5 cm.
Ubekendt kunstner. Olie på Panel. Underskrevet. 38x54 cm.
SIGURD MÖLLER. Litografi. Signeret og nummereret 17/260. 53x47 cm.
Fremstår med mindre brugsspor, ikke undersøgt uden for rammen.