Sæt ART, (3), herunder Karl Örbo.

94889. Sæt ART, (3), herunder Karl Örbo.

KARL ÖRBO. Blyantstegning. Signeret og dateret 36. 30x22,5 cm.
Ubekendt kunstner. Olie på Panel. Underskrevet. 38x54 cm.
SIGURD MÖLLER. Litografi. Signeret og nummereret 17/260. 53x47 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.292