LARS GUNNAR FLINK. Olie på lærred.

948561. LARS GUNNAR FLINK. Olie på lærred.

Forårsvinter ved Landsbro. Underskrevet. 36x27 cm. En verso med titlen og dateret 1980.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.241