NØGLEHARPE, kromatisk, 20. århundrede.

945009. NØGLEHARPE, kromatisk, 20. århundrede.

Længde 89,5 cm.

Mangler sløjfe, mærker og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 89,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.495