VASE, glas og metal, Wiktor Brandt, Flygsfors.

94419. VASE, glas og metal, Wiktor Brandt, Flygsfors.

Højde 15,5 cm. Diameter 19 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.064