SKRIVEBORD, teaktræ, 1960'erne.

94408. SKRIVEBORD, teaktræ, 1960'erne.

Muligvis dansk. Længde 120, bredde 65, højde 75 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 9.596