ANDERS ERICSON, VASE, sølv, signeret og stemplet.

943802. ANDERS ERICSON, VASE, sølv, signeret og stemplet.

Kristianstad 1975, højde 6,5 cm, vægt 93 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 704