SOPPSLEV, sølv, Gävle, 1897.

SOPPSLEV, sølv, Gävle, 1897.
94369. SOPPSLEV, sølv, Gävle, 1897.

Soppslev, sølvstemplet Gävle, 1897.
Længde 42 cm.

Mangler knogleknop, skaft.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 42 cm.

Mangler knogleknop, skaft.

Antal besøg: 1.167