AAGE BERNHARD-FREDERIKSEN. Olie på lærred.

943612. AAGE BERNHARD-FREDERIKSEN. Olie på lærred.

Vinterlandskab. Signeret og dateret -35. En verso-indskrift Udst: Charlottenborg 1936. 60x80 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 884