BOG MED PERGAMENTINDBUNDET: AENEIDOS, 1507.

941858. BOG MED PERGAMENTINDBUNDET: AENEIDOS, 1507.

Bog med pergamentomslag, latin, med illustrationer: Aeneidos, 1507.

Nogle sider restaureret, nogle mangler, omslag med brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Auction Now
Antal besøg: 798