HARDY STRID. Emalje.

HARDY STRID. Emalje.
941616. HARDY STRID. Emalje.

Afgang. Signeret og på verso med titlen og dateret 1963.
31x100 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!
941616. HARDY STRID. Emalje.

31x100 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besøg: 758