STOF, signeret GP, 1900-tallet.

938892. STOF, signeret GP, 1900-tallet.

Uld på linnedkæde. Cirka 90 x 120 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 378