ÉDOUARD PIGNON. Pastel.

ÉDOUARD PIGNON. Pastel.
938527. ÉDOUARD PIGNON. Pastel.

Hanekamp. Signeret og dateret. -77. 38x46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 513