BREVKNIV, sølv, Sigvard Bernadotte for Georg Jensen Danmark, ca. 85 gram.

93848. BREVKNIV, sølv, Sigvard Bernadotte for Georg Jensen Danmark, ca. 85 gram.

Signeret Sigvard, Sterling Denmark, nr. 14, længde 22,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.297