Damer, 17 x 18,5 mm Ref.nr. 2305L, Bolignr. 0032018 Safirglas Integreret originalt led, foldelås Cert april 2002 Ekstra led og æske.
Mindre ridser og slitage. Der ydes ingen funktionsgaranti.